Poskytované služby

1. Prohlídka střechy a zpracování rozpočtu

Neradi se pouštíme do akcí s nejistým výsledkem. Před zahájením zakázky je pro nás samozřejmostí sestavení položkového rozpočtu, a to na základě zaměření střechy provedeného na místě stavby nebo na základě projektové dokumentace dodané investorem. Zaměření střechy a sestavení rozpočtu provádíme zdarma.

2. Pokrývačské práce

Výběr střešní krytiny je pro úspěch novostavby či rekonstrukce střechy naprosto zásadní. Firma Ondřej Roubín zajistí dodávku a montáž střešních krytin následujících typů a značek:

V pokládce všech výše uvedených typů střešních krytin jsou pracovníci naší firmy proškoleni. Střešní krytiny tudíž montujeme v souladu s montážními návody a technickými normami, tj. ve dvouplášťových či tříplášťových větraných skladbách s příslušným typem pojistné hydroizolace.

Ondřej Roubín je mimo jiné jednou z osmnácti pokrývačských firem v České republice, kterým byl udělen prestižní cerifikát GERARD GRADUATE ROOFER.

Na přání zákazníka dodáme a namontujeme střešní okna vybraného typu a značky.

3. Klempířské práce

Provádíme montáž na míru vyrobených klempířských výrobků ze všech dostupných materiálů - mědi, pozinkovaného plechu, titanzinku, hliníku apod. Dále provádíme montáž okapových systémů různých značek. Provádíme výrobu a montáž úžlabních plechů, parapetů, oplechování komínů či tzv. napoleonů - stříšek nad komíny z různých materiálů.

Pro účely výroby klempířských prvků je naše firma vybavena veškerým potřebným náčiním.

4. Tesařské práce

V případech rekonstrukčních zakázek jsme schopni vyměnit poškozené části krovu, případně vybrané části krovu posílit montáží fošen, námětků či kleštin. Na přání zákazníka do stávajícího krovu zhovovíme pultové či sedlové arkýře, které významným způsobem zlepší využitelnost podkroví pro pozdější bydlení.

Stavíte-li novostavbu, zhotovíme pro Vás nový vázaný krov od pozednic po palubkový podhled, a to včetně nátěru či impregnace.

5. Zednické práce

Provádíme drobné zednické práce, které se vážou zejména k opravám a přezdívání starých komínů. O jejich čištění a vložkování se postará pro danou práci kvalifikovaný kominík. Postavíme nový komín, stavebnicový i čistě cihlový.

6. Montáž a revize hromosvodu, montáž zabezpečení proti ptákům

Víte, že každá novostavba musí mít funkční hromosvod? Zajistíme tedy jeho montáž a revizi. Na okenní římsy a parapety namontujeme systém zábran proti sedání ptactva.

7. Mytí oken a fasád pomocí lana a horolezecké techniky

Mytí oken, fasád, památníků. Celková oprava staré fasády, spadlých říms, okenních parapetů, spárování panelových bloků u panelových domů. Nátěry kvalitními barvami. Reklamy - montáž reklamních bannerů a jejich nátěry.

8. Úprava stromů

Úprava stromů "Náš stromolezec" upraví či pokácí Váš strom, ořeže větve, zlikviduje pařez a dřevo nařeže na špalky. To vše pouze v sezoně podzim, zima, brzký začátek jara a nebo v případě nebezpečí pádu stromu či větve.

9. Stavba dřevostaveb

Ondřej Roubín a jeho spolupracovníci mají za sebou realizaci několika dřevostaveb. Dle potřeb zákazníka spolupracují s projektanty. Naše realizace si můžete prohlédnout na stránce Reference.

Chcete se dozvědět více? Napište nám, Vaše dotazy nenecháme bez odpovědi.


Kontaktujte nás